کاهش هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی یکی از موارد حائز اهمیت در دیجیتال مارکتینگ است.

گاهی می توان با تغییر روش هاب سنتی به مدرن هزینه تبلیغات را کاهش داد که در این مقاله به این مورد می پردازیم.

کاهش هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی
راهکار کاهش هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی خود تا 0 تومان 2

هزینه پیامک همراه اول و ایرانسل در سال 1400

تعرفه های پیامک یکی از موارد مود توجه در دیجیتال مارکتینگ است و باعث جریان دهی به میزان ارسال و کیفیت ارسال خواهد شد.

طبق خبرگزاری صمت هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی به شرح زیر است.

هزینه هر صفحه پیامک فارسی با سیم‌کارت‌های دائمی همراه اول، ۸.۹ تومان است. این عدد برای پیامک‌هایی که به زبان انگلیسی نوشته شوند، ۲۲.۲ تومان به ازای هر صفحه خواهد بود. همچنین ارسال پیامک با سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول، به ازای هر صفحه پیامک فارسی، ۱۰.۶ تومان هزینه دارد و با ارسال هر صفحه پیامک انگلیسی نیز کاربران باید ۲۶.۴ تومان بپردازند.

در اپراتور ایرانسل دائمی، هزینه هر صفحه پیامک فارسی ۹.۹ تومان است. این عدد برای پیامک‌هایی که به زبان انگلیسی نوشته شوند، ۲۲.۲ تومان به ازای هر صفحه خواهد بود. هزینه ارسال پیامک با سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل نیز به ازای هر صفحه پیامک فارسی، ۱۱.۶ تومان بوده و هر صفحه پیامک انگلیسی نیز برای کاربران ۲۷.۴ تومان هزینه خواهد داشت.

تعرفه ارسال پیامک با سیم‌کارت‌های دائمی اپراتور رایتل، ۹.۸ تومان به ازای هر صفحه پیامک با زبان فارسی است. در حالی که ارسال هر صفحه پیامک به زبان انگلیسی در این سیم‌کارت‌ها، ۱۶.۹ تومان هزینه دارد. هم‌چنین کاربران برای ارسال پیامک با استفاده از سیم‌کارت‌های اعتباری رایتل به ازای هر صفحه به زبان فارسی ۱۱.۵ تومان می‌پردازند و ارسال پیامک به زبان انگلیسی نیز ۲۳ تومان به ازای هر صفحه هزینه دارد.

البته برای صحت این مطلب بهتر است به سایت خبرگذاری صمت مراجعه فرمایید.

کاهش هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی

مشکل اغلب کسب و کارها در ارسال پیامک تبلیغاتی دو دلیل عمده دارد :

1- هر بار ارسال مستلزم پرداخت هزینه است
2-به ازای افزایش طول پیام این هزینه افزایش پیدا میکند.
بنابراین صاحبان کسب و کارسعی میکنند پیام های تبلیغاتی را کوتاه و بدون عکس و فیلم یا فایلی برای مخاطبان خود ارسال کنند که قطعاً تاثیر گذاری کمتری را در بر خواهد داشت

امروزه این مشکل توسط شبکه اجتماعی واتساپ حل شده ، چراکه به ازای هر بارارسال نیازی به پرداخت هزینه ای نیست و طول پیام ارسالی نیز محدودیت خاصی ندارد به علاوه همراه تبلیغ مان میتوانیم عکس ،فیلم و فایل نیز ارسال کنیم.

البته اگر بخواهیم از دید کسب و کاری به این موضوع نگاه کنیم ارسال پیامک انبوه توسط گوشی همراه به صورت عملی امکان پذیرنیست و حتی ممکن است منجر به مسدود شدن شماره شما شود که این امر به راحتی با نرم افزارهای واسط امکان پذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *